EU basket 2007

Domov > Forum > EU basket 2007

EU basket 2007

SORTIRAJ PO:
jeti 14.08.2007 08:29
evo naši v polnem zagonu, seveda tisti ki so se odzvali povabilu.
osebno sem mnenja, da ostalih ne kliče več, k enkrat obrneš hrbet svojemu grbu si dijo!

domača stran prvenstva:
http://www.eurobasket2007.org/en/default.asp
jeti 14.08.2007 08:34
trenutno je še borba za eno preostalo mesto na EU, prednost dajem Izraelu
Truplo 14.08.2007 08:34
:D V glasovanju na portalu prosti met sem dal glas za Rusijo, da bo prvak! Za sedaj edini :D Bomo videli 8O
Truplo 14.08.2007 08:36
Za vse ljubitelje košarke še verjetno najbolj razširjen slovenski portal za košarko:

http://www.prostimet.com/
jeti 14.08.2007 08:39
naša grupa se v nadaljnem tekmovanju meša z grupo c (litva, nemčija, češka, turčija).
tretji v skupini bomo pl pa vidmo kako in kaj, samo da se ne ponovi taka tekma kot je bila z kitajsko!!!!
klancek 14.08.2007 09:36
Ta ekipa mlajših in starejših mi je všeč, še posebej je dobro, da so trije najbolj izkušeni nosilci (Smodiš, Nesterovič, Lakovič, tudi Čapin) zelo motovirani (Smodiš me je zelo presenetil) in lahko potegnejo za seboj mlajše, ki trenutno še niso obremenjeni z rezultatom. Drugi krog je obveza, potem bomo videli. Me pa nekaj skrbi, Francija, Italija, Turčija so ekipe, ki igrajo trdo v obrambi in znajo naše mladce ornk premlatit, posledica je manj agresivna igra v napadu. No upam, da se motim. Srečno naši.
jeti 14.08.2007 09:58
drugače se mi pa kolca po virtuozih kot so kukoč, rađa, divac, petrovič, paspalj.... da ne nabrojavam ;)

še najbližje mi je od novih ki bi lahko bile legende GASOL:
areh 14.08.2007 10:53
Jz mam (spet) dober občutek, da bodo naši neki nardil!
lpA
jeti 14.08.2007 10:55
areh je napisal:
Jz mam (spet) dober občutek, da bodo naši neki nardil!
lpA


sva že dva sam k skoraj vedno izvisiva ;)
jeti 14.08.2007 10:55
areh je napisal:
Jz mam (spet) dober občutek, da bodo naši neki nardil!
lpA


sva že dva sam k skoraj vedno izvisiva ;)
jeti 14.08.2007 10:55
areh je napisal:
Jz mam (spet) dober občutek, da bodo naši neki nardil!
lpA


sva že dva sam k skoraj vedno izvisiva ;)
Truplo 14.08.2007 10:58
areh je napisal:
Jz mam (spet) dober občutek, da bodo naši neki nardil!
lpA


Zdaj imajo priložnost nekateri, ki niti slučajno ne bi prišli zraven. Torej borbenost ne bo problem. Kvaliteta? Saj jo imajo, vendar je marsikaj tudi odvisno od dnevnega navdiha pri igralcih, ki niso vajeni igrati na tekmovanjih najvišjega nivoja.

Sem vseeno optimističen. Dajmo se presenetiti!
ZigaK 15.08.2007 09:21
Pipan je ključ do uspeha
jeti 15.08.2007 09:56
ZigaK je napisal:
Pipan je ključ do uspeha


:? prej kdo drug :!:
ZigaK 15.08.2007 10:01
Vztrajam pri svoji trditvi :!:
jeti 15.08.2007 10:04
verjetno misliš da je najšibkejši del ;) in če se on skup vzame nam medalja ne mora uiti, verjetno bi bli pa zadovoljni z uvrstitvijo na OI.
ZigaK 15.08.2007 10:11
Kerga bi dal ti za selektorja?
Drvariča, Urlepa, Sagadina, Subotiča, Zrinskega, ...? Vilfana? :mrgreen:

Mislim da si Mahorič v prihodnosti zasluži selektorsko mesto - če ga to sploh zanima.
jeti 15.08.2007 10:14
obradoviča, maljkoviča, ivanoviča.... ;)
ZigaK 15.08.2007 10:20
Jest bi tud mel scott scale ltd z frm feltnam, pa colnagota master z lightweighti, pa C6 da bi vso to lepoto okrog vozu, ...
(pa Kavitatorja, da bi mi svetoval kere feltne nej kupm :mrgreen: )
areh 20.08.2007 06:02
Gre keri, v soboto v Mb na Slovenija-Francija?(baje, da bo Parkerja žena gledala ;) )
LpA
Truplo 20.08.2007 08:00
areh je napisal:
Gre keri, v soboto v Mb na Slovenija-Francija?(baje, da bo Parkerja žena gledala ;) )
LpA


Jaz najverjetneje pridem! Jaz bom gledal Parkerja in ne njegove žene, saj po mojem ne bo izstopala. Čemu le? Tudi v Sloveniji imamo izredno lepe ženske, ta Američanka bo zanimiva samo zato, ker je to, kar je, oblečena bo verjetno za maškerado, samo za vzbuja pozornost.

Ampak, kako igra Tony, mehko, z zelo malo težav, na oko več kot všečno, ........ to bo pa za gledati. Noben naš branilec nima takih kvalitet, vsi se na oko mučijo v vseh elementih igre, če to primerjamo s Parkerjevim igranjem...
jeti 21.08.2007 07:35
Truplo je napisal:
areh je napisal:
Gre keri, v soboto v Mb na Slovenija-Francija?(baje, da bo Parkerja žena gledala ;) )
LpA


Jaz najverjetneje pridem! Jaz bom gledal Parkerja in ne njegove žene, saj po mojem ne bo izstopala. Čemu le? Tudi v Sloveniji imamo izredno lepe ženske, ta Američanka bo zanimiva samo zato, ker je to, kar je, oblečena bo verjetno za maškerado, samo za vzbuja pozornost.

Ampak, kako igra Tony, mehko, z zelo malo težav, na oko več kot všečno, ........ to bo pa za gledati. Noben naš branilec nima takih kvalitet, vsi se na oko mučijo v vseh elementih igre, če to primerjamo s Parkerjevim igranjem...




ma se vid da staraš, js bi jo kr gledal ;)
Truplo 21.08.2007 07:54
:D Pa kdo ti brani. Ker bom imel s sabo fotoaparat bom vmes dal gor zoom (200 mm, kar je v digitalni fotografiji 320 mm - pomeni, da ti približa cca. 6 in nekajkrat), bom jaz lahko videl to ženkico zelo od blizu, he, he... Dobro, za kakšno pivo bo tudi Jeti lahko malce pokukal skozi...

V glavnem je v planu, da pridem skupaj z Vaderjem in Buhico...
RD 26.08.2007 22:35
RD 26.08.2007 22:36
zgleda, da ne znam foto gor dat zakaj x?
img link in img?
Truplo 27.08.2007 09:24
:D Bil sem na tekmi. Ko bom uredil fotografije, bom prilepil bližnjico.

Neverjetno, na ta soparni dan se je zbralo 4.500 gledalcev. Tekma je bila kar solidna, z veliko borbenosti, nekaj posrečenih akcij ipd... Videlo se je, da Parker igra s pol moči, ni prodiral neposredno na koš, ker se je verjetno bal kakšne poškodbe pred prvenstvom. Nekateri naši igralci, ki so odpovedali sodelovanje bi se morali zamisliti, kajti, če igra en Parker, pa Nowitzki, bi lahko tudi kakšen frajer tipa Udriha in Vujačića...
ogi 27.08.2007 09:55
Ravno o tem sem se vceraj pogovarjal. Zvezde kot so Parker, Nowitzky in podobni na vsak nacin zelijo igrati za svojo drzavo, pa jim zares, vsaj kar se denarja in podobnih stvari tice, ne bi bilo niti najmanj potrebo, oz. bi bilo verjetno celo bolje ce ne bi. Po drugi strani pa imas "zvezde" ala Udrih, Brezec, Becirovic... ki so kot kaze prevec dobri, da bi se jim zdelo vredno udeleziti nekega "kmeckega tekmovanja" kot je recimo Evropsko prvenstvo. Ce se nasim po kaksnem cudezu uspe uvrstiti na Olimpijado, pa imam obcutek, da bodo prvi od zasluznih, kateri se morajo znajti na seznamu za Olimpijado. :roll:
Drugace pa par slik iz sobotne tekme: http://www.photo.si/news_show.php?nw=07082500
Truplo 27.08.2007 10:05
Za Brezca in Bečirovića jaz nimam pripomb. Za oba se ve, da nekako res ne moreta letos. Lani si je Brezec dobesedno zajebal sezono, saj je prišel nazaj v klub popolnoma uničen. Zdaj, kaj je točno vzrok, ne bi razglabljal. Bečirović pa ma itak stalno probleme z nogami, jaz verjamem, da je potreben počitka.

Udrih je posebna zgodba. Kot sem slišal rad ponočuje, verjetno kaj spije, ima tudi dolg jezik in njegovo opravičilo, da se mora pripraviti za sezono, je po mojem iz trte zvito. Verjetno je dobil v klubu ultimat, da trenira v Ameriki in jim je na očeh.

Vujačića jaz ne bi klical več nikoli, saj je brez vezer. Nachbar se je nekaj sprl z zvezo, že lani je povedal, da ne bo igral, če bodo v vrhu zveze sedeli isti ljudje. Škoda tudi za Milića, prav tako poškodba...
mato81 27.08.2007 10:10
Truplo je napisal:
Udrih je posebna zgodba. Kot sem slišal rad ponočuje, verjetno kaj spije, ima tudi dolg jezik in njegovo opravičilo, da se mora pripraviti za sezono, je po mojem iz trte zvito. Verjetno je dobil v klubu ultimat, da trenira v Ameriki in jim je na očeh.


http://sportal.siol.net/default.asp?article_id=10041010708270913230

Ne vem, kje je Beno. Verjetno uživa na kakšni plaži z veliko dekleti,'' je v smehu pripomnil Parker.

Kaj češ, je dečko med sezono preveč klop greu, pa se mora zdej zgarat :lol:
Truplo 29.08.2007 14:49
Evo bližnjice do nekaj slik iz Maribora:

http://www.moj-album.com/uredi/truplo/9149892/
1 2 3 ... 21
Zadnji komentarji v kategoriji "DRUGI ŠPORTI"
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI